Oferty

 

ABC English School FCE i CAE

Rzetelne przygotowanie do egzaminów Cambridge ESOL FCE i CAE. Doświadczeni lektorzy w przystępny sposób zdradzą Wam


tajniki efektywnej nauki i omówią zagadnienia egzaminacyjne.

 Co musisz wiedzieć:

  • Egzaminy Cambridge ESOL FCE i CAE ( First Certificate in English, Certificate in Advanced English), są jednymi z najbardziej popularnych międzynarodowych certyfikatów językowych. Znajdują szerokie zastosowanie w handlu, usługach i przemyśle na całym świecie i nie wymagają okresowej aktualizacji. Egzaminy FCE przeprowadza Instytut Brytyjski w Polsce (The British Council Poland). Część ustna egzaminu oceniana jest w Polsce, pozostałe części w Wielkiej Brytanii.

  • Aby zdać egzamin należy uzyskać 60-65 % wszystkich możliwych do zdobycia punktów. Uzyskanie FCE wymaga 600 - 650 godzin, a uzyskanie CAE ok. 750 – 800 godzin nauki.

  • Do egzaminu FCE lub CAE najlepiej przygotować się pod kierunkiem doświadczonego lektora. Szkoła Języków Obcych "Leader" od lat współpracuje z Centrum Egzaminacyjnym British Council w ramach partnerskiego programu Addvantage. Uczestnictwo w programie pozwala nam na profesjonalne przygotowanie słuchaczy do międzynarodowych egzaminów językowych, pod względem merytorycznym jak i technicznym. Od początków działalności egzaminy Cambridge z sukcesem zdało już 311 naszych kursantów, a zdawalność sięga 100%.

  • Naszym słuchaczom proponujemy kurs FCE w cyklu dwuletnim ( kurs Pre-FCE 120 godz. + kurs FCE 170 godz., od poziomu Intermediate+) lub rocznym (dla osób bardziej zaawansowanych). Na kurs CAE (120 godz.) zapraszamy posiadaczy certyfikatu FCE lub absolwentów kursów FCE.

    Przystąpienie do kursu egzaminacyjnego poprzedza precyzyjna diagnoza poziomu zaawansowania.

    SJO "ABC English School" przygotowuje do egzaminów certyfikacyjnych w sesji czerwcowej.